MENU

KOUPIT

Presety & Profily jsou dostupné ve 2 edicích. Lze je zakoupit zvlášť a nebo dohromady za velmi zvýhodněnou cenu. Budete je mít ke stažení ihned po provedení online platby přes bezpečnou GoPay platební bránu.

I. ELEGANTNÍ & SVĚTLÉ
NADČASOVÁ ELEGANCE a SVĚTLÁ JEMNOST

PRAKTICKÉ UKÁZKY

Poskytuje: elegantní, nadčasové a také jemně světlé úpravy, mnohé z nich vám připomenou analogovou fotografii.

Obsahuje: 33 profilů, návod k instalaci, návod k používání, uživatelskou podporu, + bonus zdarma: Černobílé profily, Noční profily, Nástroje pro rychlé úpravy.

100% kompatibilita se všemi aktuálními verzemi Lightroom CC Classic (stolní počítač), Lightroom CC (mobilní verze) a Camera RAW.

 

Koupit
II. TMAVÉ & NÁLADOVÉ
PRO VYPRAVĚČE PŘÍBĚHŮ A EMOCÍ

PRAKTICKÉ UKÁZKY

Poskytuje: tmavý náladový styl s důrazem na emoce a tlumenou gradaci zemitých barev.

Obsahuje: 25 profilů, návod k instalaci, návod k používání, uživatelskou podporu, + bonus zdarma: Černobílé profily, Noční profily, Nástroje pro rychlé úpravy.

100% kompatibilita se všemi aktuálními verzemi Lightroom CC Classic (stolní počítač), Lightroom CC (mobilní verze) a Camera RAW.

 

Koupit
presety pro noční úpravy
BONUS ZDARMA: NOČNÍ A ČERNOBÍLÉ PROFILY, NÁSTROJE
zdarma ke každému nákupu

Ke každé edici získáte zdarma dvě sady profilů: NOČNÍ profily, ČERNOBÍLÉ  profily a sadu NÁSTROJE.

NOČNÍ profily vykouzlí skvělé úpravy na všech  možných večerních fotografiích (svatební zábava, interiér, ohňostroje, noční architektura, …).

ČERNOBÍLÉ profily poskytnou ony nadčasové monochromatické úpravy, také na jedno kliknutí.

NÁSTROJE jsou velmi užitečné, když potřebujete korekci objektivu, automatické srovnání linií, umělé filmové zrno a také zjemnění konkrétních barev.

černobílé presety
CLOSE